Як придбати квартиру

На відділі продажу усім бажаючим надається копія попереднього договору купівлі-продажу квартири, щоб майбутні власники могли вдома самостійно, з сім’єю або друзями перевірити документ чи віднести його до юриста.

Після прийняття рішення купівлі квартири в ЖК «OBRIY2» з майбутнім власником обговорюється та визначається день підписання попереднього договору купівлі-продажу квартири.

Підписання договору відбувається на відділі продажу.

Документи, які необхідно мати майбутньому власнику\власникам під час підписання договору:

  • Паспорт громадянина України
  • Ідентифікаційний номер
  • Свідоцтво про одруження (якщо є)
  • Свідоцтво про розлучення (якщо є)
  • Довіреність (якщо договір підписує законний представник)

Після введення житлового комплексу в експлуатацію відбудеться підписання основного договору купівлі-продажу квартири.

Порядок підписання та необхідні документи аналогічні як і при підписанні попереднього договору купівлі-продажу квартири.

Після підписання попереднього договору купівлі-продажу квартири, щоб документ вступив в дію, майбутній власник повинен оплатити протягом 3-х днів суму зазначену в договорі (із урахуванням розтермінування при потребі).

Реквізити банку для оплати надаються в офісі відділу продажу після підписання договору. Оплата здійснюється готівкою в банку або безготівковим способом.

Окрім зазначеної вартості квартири в договорі, майбутньому власнику після підписання попереднього договору купівлі-продажу квартири необхідно буде оплатити:

  • Вартість послуг нотаріуса, якщо такі надавалися
  • Державне мито в розмірі 1% від вартості квартири

Коли житловий комплекс введеться в експлуатацію, необхідно буде підписати основний договір купівлі-продажу, де будуть остаточно затверджені квадратні метри. Якщо площа квартири буде більша за зазначену в попередньому договорі купівлі-продажу квартири, майбутній власник зобов’язаний оплатити вартість надлишкових квадратних метрів. Якщо ж площа квартира менша – забудовник поверне різницю.

При підписанні основного договору купівлі-продажу майбутньому власнику необхідно буде оплатити 1% від вартості квартири у вигляді збору на обов’язкове пенсійне страхування.

Залишились питання

Дякуємо!

Невдовзі, наш менеджер Вам зателефонує!

Залиште телефон
і ми з вами зв'яжемось